امروز سعی داریم تا در این مقاله به معرفی بهترین گیتار برای افراد مبتدی بپردازیم که در انتخاب ساز مناسب دچار مشکل هستند. در میان هنرجویان جدید که بیشتر دارای سن بسیار پایینی هستند انتخاب ساز مناسب کاری بسیار مشکل و زمان گیر است زیرا این افراد نمی توانند بخوبی تصمیم بگیرند که چه سازی برای شروع آموزش مناسب است. در ابتدا باید به این افراد پیشنهاد بدهیم

که برای شروع ابتدا به یک فروشگاه بزرگ موسیقی بروند که دارای تعداد زیادی ساز باشد و بعد از تست کردن سازهای مختلف و نحوه اجرای آنها و همینطور تماشای موزیک ویدیو نوازندگان برتر در زمینه سازی که قصد یادگیری آن را دارند، انتخاب را برای خودشان ساده کنند.

Study and management of exchang relations. Marketing is the business process of creating relationship with satisfy customs With focus customer marketing one of primary

باید اشاره کنیم که معمولا سازهایی چون گیتار، ویلون، پیانو و سازهای کوبه ای در ایران از طرفداران بسیار زیادی برخوردارند که در زمان مناسب درباره هریک از آنها به صورت تک به تک صحبت خواهیم کرد. برای ادامه مقاله معرفی بهترین گیتار ها از مبتدی تا حرفه ای و همینطور برای آشنایی بیشتر با انواع سبک های موسیقی و خوانندگان قدیمی و جدید ایرانی از بخش دانلود آهنگ جدید و یا از سایت سمفونی دیدن فرمایید.

  • تار خوب، صدای پایین دسته ی شفافی دارد.
  • مهمترین ویژگی برای ساز خوب، اینست که صدایش صاف و شفاف باشد
  • تار خوب هرچه مضراب می خورد خوش صدا تر شود اگر این صدا هر روز بهتر شود

. باید بگوییم که درباره ریشه گیتار و اینکه گیتار برای اولین بار توسط چه کشوری به اروپا آورده شد حرفها و گمانه زنی های مختلفی وجود دارد. برخی معتقدند که این ساز برای اولین بار توسط مصریها به اروپا برده شد و برخی دیگر به یونانی های باستان و همینطور ایرانی ها  اشاره دارند که البته در هر صورت تغییری در اصل موضوع ایجاد نمی کند و مهم این است که این ساز اکنون یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین سازهای روی زمین است.

Leave a Reply